KURUMSAL

Hakkımızda

Firmamız 1978 yılında Veli DURMUŞ tarafından kurulmuştur.2005 yılında CNC Abkant, Giyotin Makas ve CNC Plazma gibi yatırımlar ile teknolojiyi de çok yakından takip etmiştir. 2011 yılında Kayasan Sac Profil Makina Metal San. Tic. Ltd. Şti. adı altında şirketleşmiştir. Ayrıca teknolojiye olan takibini de bırakmayan firmamız, 2011 yılında bünyesine Mazak Hyper Gear Lazer Tegahını da katarak sac işleme sektöründe faaliyetine devam etmektedir.

Misyon olarak; müşteri memnuniyeti esas alınarak, kendimizi sürekli geliştirmek, teknolojik şartlarda, eğitimli personel desteği ile kaliteli üretim gerçekleştirmek, müşteri odaklı çözüm anlayışı ile imalat yapmayı ilke olarak edinmiştir.

Ağılıklı olarak makine sektörüne 3 mt - 10 mm kapasiteli CNC makas ve abkant, 10 adet gaz altı kaynak makinası, 3 adet eksantrik, 5 adet hidrolik preslerle sac ve profil kesim, büküm, kaynaklı imalat konularında hizmet vermekteyiz.

Lazer kesim ve kaynak hizmeti ile ilgili olarak, sektörlerin tümüne her türlü sac metal parça üretimi konularında hizmet vererek, hizmet yelpazesini çeşitli sektörlerden gelen talepler ile her geçen gün dahada genişletmektedir.

MENÜ